Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Ajánlott tuti oldalak képes leírás - Veresegyház.tlap.hu
részletek »

Ajánlott tuti oldalak - Veresegyház.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: veresegyhaz.tlap.hu » Ajánlott tuti oldalak
Keresés
Találatok száma - 2 db
Jogosítvány, jogsi

Jogosítvány, jogsi

Jogosítvány, jogsi, jogositvany.tlap.hu , Jogosítvány földön, vízen, levegőben. 2008 november óta van jogsim, azóta sokat vezettem, hetente legalább, de inkább naponta sokat! sokmindent megtapasztaltam már! Drift, gyorsulás, gumifüst és egyebek, de tudok kultúráltan is vezetni persze :) ÉS IMÁÁÁÁÁDOM! 10 éve van jogosítványom. Imádok vezetni. Ha férjemmel együtt megyünk valahová, akkor általában én ülök a volán mögött. Nagyon sokféle autót vezettem már, és mások szerint -nő létemre- jól is vezetek.

KRESZ

KRESZ

Szögezzük le az elején: gyakorlatilag bárkinek lehet jogosítványa, csak a megszerzésére fordított idő és pénz mennyisége változó. Ha pedig valaki megkapja a vezetői engedélyt és utána megfelel az időszakos orvosi vizsgálatokon, soha többet nem kell számot adnia vezetési tudásáról, arról, mennyire ismeri a szabályokat. Elvileg éppúgy részt vehet a forgalomban az a nagypapa, aki még a balra tarts idején, jobbkormányos autóban szerzett jogosítványt, amikor még nemhogy autópálya, de autóút sem volt, amikor a kóborló haszonállatok, a patkószegek és a lócitrom jelentette az automobilistára leselkedő legnagyobb veszélyt. A piros lámpán nem szabad átmenni. A sebességkorlátozást be kell tartani. A záróvonalat nem szabad átlépni. Ritkán figyelmetlenségből, gyakran tudatosan megszegett, de közismert szabályok, amelyekkel talán a közlekedés néhány éve még kissé képzetlen résztvevői is tisztában vannak már. Alább nem ilyen példákat sorolunk fel, hanem olyan szituációkat, amelyekben a vezetők legtöbbször nem is tudják, hogy megszegik a KRESZ-t. A válogatás saját tapasztalatainkon alapul, de kíváncsiak vagyunk olvasóink véleményére a témában. Az észrevételek alapján kiegészítjük a listát, és megkérdezzük a szabályokat alkotók és az azok betartatásáért felelős szakemberek véleményét.

Tuti menü