Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Életmód Fitness szépségápolás képes leírás - Veresegyház.tlap.hu
részletek »

Életmód Fitness szépségápolás - Veresegyház.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: veresegyhaz.tlap.hu » Életmód Fitness szépségápolás
Keresés
Találatok száma - 12 db
 Beauty Mezocentrum

Beauty Mezocentrum

FILOZÓFIÁNK Jó hangulatban, barátságos környezetben, rugalmas hozzáálással, és személyre szabottan végezzük a munkánkat. Nincs két egyforma bőr, vagy egyforma probléma, úgy ahogy a kezeléseket sem lehet sablon szerűen végezni. Állpotfelmérés, konzultáció előzi meg a kezeléseket, ahol nagy hangsúlyt fektetünk a tájékoztatásra, mely magába foglalja azt is hogy előre tisztázzuk, melyik kezelésnél, milyen eredményre lehet számítani. Kezeléseinket minőségi termékekkel, alapos munkával végezzük, korrekt, megfizethető áron, több éves szakmai gyakorlattal a háttérben. Elzárkózunk a szervezetet, bőrt terhelő alap anyagoktól, és a veszélyes eljárásoktól, viszont fontosnak tartjuk, hogy csak olyan kezeléseket végezzünk, és olyan termékeket használjunk amelyek valóban nagyon hatékonyak. Kozmetikumaink mentesek a PEG-ek, parabének, paraffinok, vazelin, ásványi olaj, színezékek, illatanyagok és állati nyersanyagoktól. alakformálás, aromaterápia, fogyókúra, masszázs, szalon, infraszauna, agyag, bob csilla, vörös erika, contour wrap, wiener, kozmetikum, tekercselés, fogyás, zsírbontás, cellulit, narancsbőr, stria, karcsúsítás, fogyasztás, fogyasztószalon, alakformáló szalon, szauna, relaxáció, stressz, stresszoldás, testkezelés, testkozmetika, kezelés, diéta, fitness, wellness, spa, immunrendszer, infrakabin, sea clay, méregtelenítés, bőr, bőrfeszesítés, tónusfokozás, súlyveszteség, f

Diamond Szoli

Diamond Szoli

Veresegyház egyik legszínvonalasabb szolárium studiója. ha ön tiszta kulturált környezetben szeretne barnulni keressen fel!! A szolárium hatása A mesterséges fény gyorsabban barnít, így nincs szükség órákon át tartó napozásra ahhoz, hogy a bőrszín egyenletes, aranybarna színt nyerjen, ráadásul télen sem kell lemondani használatáról, bár a bőrszín hamarabb elveszíti barna árnyalatát, az UVB sugarak hiánya miatt. A szolárium azonban nem csak a szép bőrszín eléréséhez használható. A meleg környezet, s az UV fény számtalan problémára megoldást nyújthat, s manapság megbízható körülmények között már az orvostudomány is kúraszerűen alkalmazza, ha nem áll fenn egyetlen ellenjavallat sem. Az UV fény fokozza a D-vitamin termelődést, s enyhíti az ekcéma és pikkelysömör tüneteit is, a meleg környezet pedig segít az ízületi problémákon, így néhány valóban szükséges esetben a szolárium megoldást jelenthet.

Férfi Műkörmös

Férfi Műkörmös

Tisztelt Látogatók, Kedves Vendégeim! 2011. áprilisától, Veresegyházon, a Ligetek térségben, az Erkel Ferenc utca 1. szám alatt az Erkel Házban, megkezdtem áldásos tevékenységemet, a Díva Szépségszalonban, mint Műkörmös, manikűrös. Kortól, nemtől függetlenül várok mindenkit szeretettel, mert vállalok hölgyeknek, gyerekeknek, férfiaknak manikűr szolgáltatást, elsősorban hölgyeknek műköröm építést, töltést, javítást. Férfiak is bátran jelentkezhetnek, mert házhoz is megyek. A honlapomon a már elkészült munkáimból találhatnak fényképeket. Elérhetőségem: 0670/3896005

Kéz- és lábápolás

Kéz- és lábápolás

Végre itt a nyár! Ne feledjük, a csinos szandáloknál sokkal szebb egy ápolt, esztétikus, egészséges láb.

Kireina welness és fitness

Kireina welness és fitness

Fitness és wellness: Veresegyház, Erkel Ferenc u. 1. emelet (Dézi kávéház felett) Szalonunkban új szolgáltatásként kézi masszázst vezettünk be A masszázst Bordács Klaudia gyógymasszőr végzi. Igény szerint választható: lazító, frissítő, stresszoldó jellegű masszázs, konkrét probléma esetén (hát, derék, nyak vagy gerinc tájéki fájdalmak) fájdalomcsillapító masszázs, mely a görcsös, feszülő izmok lazítását és a myalgiás csomók, letapadások megszüntetését szolgálja, illetve zsírégető, karcsúsító masszázs. Az intenzív, speciális krémekkel végzett masszázs a mozgással, szaunával kiegészülve hatékony a cellulit csökkentésében, karcsúsít, átformálja a testkontúrokat, puhábbá, selymesebbé teszi a bőrt. Új szolgáltatásunkra 2009. november 23-tól foglalható időpont, egyelőre hétfő és szerda délelőttre, azonban a későbbiekben igény szerint megpróbálunk vendégeink időbeosztásához igazodni. További információ : 06/28-384-16706/20-955-9943kireina@invit el.hu

Mandalaház

Mandalaház

Ez a Mandala Ház Betegségek vannak, voltak és valószínűleg, mindig is lesznek. A betegség fontos dolog az ember életében. Egy jel, ami valamire utal, amivel a szervezet valamit jelezni kíván. Valamit, amiből sok van, vagy éppen kevés. Valamit, amit nem kellene tenni, vagy éppen meg kellene tenni. Esetleg másképp kellene tenni. A betegség (is) egy út, amelyen haladva közelebb jutunk valamihez, ami nagyon fontos, a legfontosabb: Önmagunkhoz. Éppen ezért nem mindegy, hogyan is kezdünk neki egy betegség meggyógyításához. Kezelni kell a testet - mindenképpen. De kezelni kell a lelket is! A kettő nem külön működik, hanem együtt, így a gyógyuláshoz is kell, hogy együtt vegyük őket figyelembe. Ne csak az egyiket, vagy ne csak a másikat! Mi, emberek nemcsak sokan vagyunk, hanem sokféleképpen különbözőek is. Ezért nem biztos, hogy két embernek pontosan ugyanaz a gyógymód hoz megoldást. Ezért létezik sokféle gyógymód, sokféle gyógyító. Mindenki megtalálhatja azt, ami neki a legjobban használ, vagy, akár többet is, amelyek kombinálva a legjobb megoldást nyújtják a problémájára. A Mandala Házban mindannyian ezt valljuk, és azért vagyunk, hogy segítséget adjunk. Segítséget a betegségből való kiúthoz, segítséget egy sokkal egészségesebb élethez. Kínálunk gyógymódokat testi és lelki szinten egyaránt. Módszereket, melyek segítenek megőrizni magunk és gyerekeink egészségét, testi, lelki épségét. Rengeteg szeretettel várunk Mindenkit, aki elfogadja ezt tőlünk. Gyógyulni vágyót, és természetesen minden kíváncsi érdeklődőt is!

Mézesvölgy Szépségszalon

Mézesvölgy Szépségszalon

Üdvözlöm a Mézesvölgy Szépségszalonba látogatókat!Örülök, hogy felkeresett bennünket! Számos szolgáltatásunk közül válogathat, fodrászattól az infraszaunáig, kozmetikától a gyógymasszázsig.Szalonunk Veresegyház szívében, Kálvin utca 16/A-ban található az új Innovációs ház és a régi Sulyán cukrászda szomszédságában.Kellemes környezetben, hozzáértő szakemberekkel várjuk szépülni vágyó vendégeinket! Ajándékozz szépséget!Ajándékutalvány az összes szolgáltatásra kapható! Várunk szeretettel minden régi, és új vendégünket! Kérdéseivel és időpont egyeztetéssel kapcsolatban kérjük hívja a 0628-386-374 -es számot. Üdvözlettel: Kocsmár Enikő

Mézesvölgyi Uszoda és Szauna

Mézesvölgyi Uszoda és Szauna

Üdvözöljük Veresegyház honlapján! 2112 Veresegyház, Mézesvölgyi Általános Iskola Telefon: 28/586-770/144, Lencsés Csaba: 20/222-2255 Nyitva tartás Hétfő - Péntek: 6.00 - 7.30 és 18.00 - 21.30 Szombat, Vasárnap: 6.00 - 21.30, vasárnap 11.00 - 13.00 között zárva! A fentieken felül még: Hétfő: 13.00 - 13.45 Páros péntek: 8.45 - 9.45 Páratlan hétfő: 8.45 - 9.45, szerda: 10.00 - 10.45, péntek: 12.00 - 12.45 Vasárnap 11.00 - 13.00 KÖZÖTT AZ USZODA ZÁRVA.

Napsugár Szépségszalon

Napsugár Szépségszalon

A Napsugár Szépségszalon Erdőkertes veresegyházi szélén található a vasútállomással szemben, több mint 5 éve. Szolgáltatásaink a teljesség igénye nélkül: manikűr-műköröm, körömdíszítés, lábköröm zselézés és lakkozás, szolárium, infraszauna, arc és testkozmetika, végleges szőrtelenítés fájdalommentesen, sminktetoválás, fülbelövés, nappali és alkalmi smink, paraffinos kéz és lábápolás, alakformálás, méregtelenítés, 3D műszempilla, narancsbőr kezelés... Nyitva tartás: hétfő-péntek 8-20h, szombat 8-12h. Előzetes egyeztetéssel az általános nyitvatartási időn túl is tudunk vendégeket fogadni! Férfiakat és nőket egyaránt szívesen látunk szalonunkban. Szépülj nálunk, szeretettel várunk!

Hirdetés
Orchidea Gyógykozmetika

Orchidea Gyógykozmetika

Mai rohanó világunkban egyre inkább vágyunk egy olyan helyre, ahol a hétköznapok problémái és negatív hatásai nem érhetnek el minket. Egy olyan helyre, ahol csak mi vagyunk, és minden körülöttünk forog, nekünk csak a pihenés az ellazulás és a testi-lelki megújulás, megszépülés jut feladatul kényeztetéssel fűszerezve.

Thermálfürdő weblapja

Thermálfürdő weblapja

Egész évben 09-19 h közötti nyitvatartással állunk a pihenni és fürödni vágyók rendelkezésére. Téliesített 2, 4, 5, 6 és 8 személyes faházak, TV-vel, hűtőszekrénnyel. Nyitott termálmedencénkben a gyógyulni vágyók is felüdülést nyernek.

Veresegyházi gyógymasszőr

Veresegyházi gyógymasszőr

A masszázs az egyik legegyszerűbb és legtermészetesebb módszer, amellyel a betegségeket megelőzhetjük, egészségünket és teljesítőképességünket megőrizhetjük. Gál Annamária 2000-ben végzett gyógymasszőrként a Magyar Iparszövetség Oktatási központjában. Több éves szakmai gyakorlatát a Szent Lukács, és Szent Gellért gyógyfürdők női iszap és súlyfürdő, termál osztályain szerezte, elsajátítva számos reumatikus, ortopédiai, derék, hát, nyak, izom és egyéb izületi betegségek konzervatív gyógyfürdő terápiáit, és a gyógymasszázs technikákat. Ezen évek alatt mindíg végtelen szeretettel és figyelemmel fordult betegei felé, és munkáját nagyfokú empátiával végezte. 2004-ben alkalom nyílt sportmasszőrként tevékenykedni egy olaszországi golf klubban. A 2005 és 2006-os években szintén Olaszországban, egy négycsillagos szállodában, a Hotel d,Amato uszoda - szauna - masszázs részlegén dolgozott. Gál Zoltán 5 évig dolgozott a Szent Lukács gyógyfürdőben, majd 2 évig Olaszországban sportmasszőrként a Hotel d,Amato szállodában. A külföldi lehetőségek mindkettőjüknek jó alkalmat adtak a wellness szabadidősport, rekreáció megismerésére, a relax frissítő masszázs gyakorlására. Szeretettel várunk mindenkit masszázs terápia szalonunkban Veresegyházon.

Tuti menü